دانلود گزارش کارآموزی نمایندگی ایران خودرو 2 | acm | 14212

محقق گرامی سلام و عرض ادب. این صفحه به فایل دانلود گزارش کارآموزی نمایندگی ایران خودرو 2 اختصاص دارد. برای خرید این محصول از فروشگاه فایل برتر از لینک دانلود استفاده کنید. شاد و پیروز باشید. توجه: در هنگام پرداخت هزینه فایل دانلود گزارش کارآموزی نمایندگی ایران خودرو 2 از خاموش بودن قندشکن خود اطمینان حاصل بفرمایید.

‫‬ ‫ ‫ ‫با خودم گفتم دانلود گزارش کارآموزی نمایندگی ایران خودرو 2 بی راه هم نمیگن‪!..‬‬‬‬ ‫من یک دانلود گزارش کارآموزی نمایندگی ایران خودرو 2 روزی آرزوم این بود که درسم دانلود گزارش کارآموزی نمایندگی ایران خودرو 2 رو ادامه بدم‪..‬حد اقل که می دانلود گزارش کارآموزی نمایندگی ایران خودرو 2 تونم از الان درس هام رو‬‬‬ دانلود گزارش کارآموزی نمایندگی ایران خودرو 2 ‫شروع کنم و کنکورامسال شرکت کنم‪..‬اگه دانلود گزارش کارآموزی نمایندگی ایران خودرو 2 قبول شدم که ادامه میدم‪..‬اما اگه

دانلود گزارش کارآموزی نمایندگی ایران خودرو 2

ارتباط با ما

... دانلود ...

عنوان محصول: دانلود گزارش کارآموزی نمایندگی ایران خودرو 2

دانلود گزارش کارآموزی نمایندگی ایران خودرو 2

در زیر به مختصری ازعناوین و چکیده آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است :

مقدمه :

شركت ايران خودرو

در واقع پيكان اولين تجربه ايران از توليد خودرو انبوه بود در ابتدا كليه قطعات اين خودرو از تالبوت انگلستان خريداري و فقط در ايران عمليات مونتاژ ، جوشكاري و رنگ آميزي روي ان صورت مي گرفت . از سال 1347 ايران خودرو ساخت بسياري از قطعات از جمله قالب اتاق ، بدنه و درب ها و صندلي و …. را در ايران آغاز كرده و تا جايي پيش رفت كه هم اكنون 98 در صد آن را در داخل كشور مي سازد اين خودرو طي سه دهه عمر خود در ايران د رمدلهاي كار ، دولوكس ، تاكسي ، جوانان ، وانت و استيشن توليد شده است . از ديگر توليدات ايران خودرو ناسيونال خودرو سواري هيلمن با موتور اونجر بود كه شباهت زيادي به پيكان داشته و فقط طي سالهاي 57-55 توليد شد .

در نهايت پس از جنگ و در سالهاي 65 خط توليد پيكان كلاً از تالبوت خريداري و به ايران انتقال يافت و اكنون نيز توليد مي شود . اما از سوي ديگر شركت ايران خودرو كه در اواسط 50 درنظر داشت تا خط توليد پژو را وارد كرده و با وقوع انقلاب و جنگ اين تصميم را تا سال 99 به عقب انداخته بود و با پايان جنگ همكاريهاي گسترده اي را با پژو آغاز كرد و در سال 69 اين خودرو با همكاري پژو و دو محصول پيكان 1800 با موتور پژو 405 و پژو 405 GL كه به عنوان خودرو سال 1987 جايگزين پژو 405 GL شد . ايران خوردو در سال 77 پيكان آردي با تركيب موتور پيكان و اتاق پژو 405GL و در سال 78 پيشرفته ترين خودرو و توليديش يعني پرشيا را به همراه استيشن 405 GLX به بازار به عرضه كرد و همچنين در سال 70 تعدادي محدود پژو 205 به طور آزاميشي توليد كرد . و در ادامه فعاليتهاي خود خودروي ملي سمند را در اواسط سال 80 در عيد سعيد غدير خم به وسيله رئيس جمهور خط توليد آن افتتاح شد و در اوايل 81 سري جديد آن به بازار عرضه شد .

دانستنيهاي فني خودروهاي انژكتوري :

- توصيه مي شود در خودروهاي پيكان انژكتوري ، حداقل بنزين در باك 10 ليتر مي باشد .

- در خصوص تنظيمات موتور و سيستم سوخت رساني حتماً به نمايندگي هاي مجاز ايران خودرو مراجعه و تز مراجعه به تعميركارهاي متفرقه خوددداري گردد .

- در صورت عدم روشن شدن خودرو در هنگام برخورد با موانع ، تصادف و يا افتادن در چاله هاي نسبتاً عميق از عملكرد سوئيچ انرسي (در محفظه موتور و برروي گلگير به رنگهاي نارنجي يا مشكي ) اطمينان حاصل نموده و در صورت قطعي ، با فشردن آن اتصال برقرار نمائيد.

- قبل از استارت زدن ، پس از چرخاندن سوئيچ به مرحله دوم به مدت سه الي پنچ ثانيه سوئيچ را در حالت باز قرار داده تا پمپ بنزين عمل نمايد و سپس موتور را روشن نماييد .

- از اضافه كردن هر نوع تجهيزات جانبي از قبيل دزدگير هاي غير استارندارد ، لامپ ، بوق ، تلوزيون و توسط … توسط افراد غير متخصص بر روي خودرو جداً خودداري فرمائيد .

دانستنيهاي عمومي خودرو :

• فشار كم باد لاستيكهاي ايمني راننده و طول عمر لاستيك ها را كاهش و مصرف سوخت را افزايش مي دهد ، در صورت ناميزان بودن باد لاستيك ها سايش در نقاط مختلف آن مشاهده مي گردد .

• از تخليه ضديخ در فصول گرم سال جدا خودداري نموده ومايع خنك كننده را هر دو سال يك بار تعويض نمائيد .

• از سوراخ نمودن فيلتر هوا جهت ورود بهتر هوا به موتور خودداري شود .

• استارت نمي بايست بيشتر از 15 ثانيه درگير شود ، 20 ثانيه صبر نمود تا باتري براي استارت مجدد آماده شود .

• روغن ترمز را سالي يك بار و ترجيحاً در فصل بهار تعويض نمائيد .

• از بسته شدن صحيح در پوش رادياتور اطمينان حاصل نمائيد .

• در هنگام توقف لحظه اي (پشت چراغ قرمز و يا ترافيك ) دنده را خلاص نموده و از نگهداشتن كلاج خودداري نمائيد .

• پس از پيمودن مسيرهاي طولاني موتور را فوراً خاموش نكنيد .

این فایل شامل : صفحه نخست ، فهرست مطالب و متن اصلی می باشد که با فرمت ( word ) در اختیار شما قرار می گیرد.

(فایل قابل ویرایش است )

تعداد صفحات : 64

👇محصولات مشابه با دانلود گزارش کارآموزی نمایندگی ایران خودرو 2👇

دانلود گزارش کارآموزی نمایندگی ایران خودرو 4 دانلود گزارش کارآموزی نمایندگی ایران خودرو دانلود گزارش کارآموزی نمایندگی ایران خودرو 3 دانلود گزارش کارآموزی در نمایندگی ایران خودرو دانلود گزارش کارآموزی در نمایندگی مجاز ایران خودرو دانلود گزارش در کارآموزی نمایندگی مجاز ایران خودرو دانلود گزارش کارآموزی نمایندگی ایران خودرو کلاچای گزارش کارآموزی در نمایندگی ایران خودرو ‎‎‎ گزارش کارآموزی نمایندگی ایران خودرو در استان قزوین

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت-آسيب شناسي اتصالات در ساختمان- در 30 اسلاید-powerpoin-ppt جواب تمارین کتاب Studio d A2 Sprachtraining برنامه پولدارشو پاورپوینت شبیه سازی بروتکل های ارتباطی شبکه بلوتوث مدیریت انرژی-مجموعه سوم مقالات ثابت های عددی فایل (Word) بررسی الگوریتم خوشه بندی در ساخت سیستم های توزیع شده انتخابات از دیدگاه امام خمینی مقاله بررسي تغيير اقليم اروميه طي پنجاه سال گذشته پایان نامه طراحی نرم افزار مکانیزاسیون کارگزینی شهرداری پاورپوینت بررسی سیستم عامل های موبایل تحقيق چرخه عمر صنايع روشنايي توليد نور شیپ فایل خطوط همبارش استان آذربایجان شرقی نقشه مدل رقومی ارتفاعی (DEM) شهرستان ارسنجان (واقع در استان فارس) بررسی جرايم رايانه اي

👇کلمات کلیدی👇

کارآموزی نمایندگی ایران خودروگزارش کارآموزی نمایندگی ایران خودروکارورزی نمایندگی ایران خودرودانلود کارآموزی نمایندگی ایران خودرودانلود گزارش کارآموزی نمایندگی ایران خودرودانلود گزارش کار نمایندگی ایران خودروخرید گزارش کارآموزی نمایندگی ای