👈 فروشگاه فایل 👉

کارآفرینی تاکسی تلفنی

ارتباط با ما

... دانلود ...

کارآفرینی تاکسی تلفنی

کارآفرینی اتوماسیون حمل و نقل درون شهری (تاکسی تلفنی ) تحت وب

فرمت فایل: ورد

تعداد صفحات:15

فهرست

شرح پروژه

نرم افزارهای مورد استفاده

طراحی فرم ها

امکانات

بازیابی

اعطای اشتراک

گزارش گیری

وضعیت مالی

ورود به بانک

5- سخن آخر

شرح پروژه

تمامی اختراعات، اکتشافات و پیشرفت های بشر زمانی توجیه شده و فید واقع می شوند که از آنها استفاده شود و به صورت کاربری دربیایند.

یکی از مهمترین و پرکاربردترین این اختراعات کامپیوتر است که به جرأت می توان آن را پدیده قرن نامید. پدیده ای که امروزه در تمامی زمینه ها برای خود جایی باز نموده است.

در اینجا نیازی به برشمردن فواید و کاربردهای کامپیوتر نمی باشد زیرا که امروزه برای همگان پدیده ای توجیه شده است و در کمترین زمان ممکن بصورت یکی از لوازم ضروری زندگی انسان در آمده است.

زندگی ماشینی ای که بدون کامپیوتر اگر متوقف نشود، حتماً مختل خواهد شد. بارزترین ویژگی کامپیوتر که امروزه انسانها را ناچار به استفاده گسترده از آن نموده است، انجام عملیات تکراری، حجیم و کسالت آور به دفعات و در زمانی بسیار کم است.

ایده انجام این پروژه نیز بر اساس همین تفکر شکل گرفته است یعنی انجام حجم زیادی از عملیات تکراری در زمانی کم. درست است که این طرح، طرح جدید و تازه ای نیست و در گذشته نیز اجرا شده است، اما به نظر من تمرین بسیار خوبی است برای آشنایی با روش ها، اصول و مراحل ایجاد یک پروژه و ارتباط نزدیک و تنگاتنگ با مسائلی که در رابطه با هر پروژه وجود دارد.

👇محصولات تصادفی👇

جواب تمارین کتاب کار Menschen B1.2 دانلود پروژه رزرو بلیط هواپیما به زبان ویژوال بیسیک VB دانلود نقشه های ویلای لوکوربوزیه بررسی رابطه فرهنگ و دموکراسی ترانسفورماتور