گزارش کارآموزی کارآموزی شرکت فنی و ساختمانی میسان | acm | 3888

محقق گرامی سلام و عرض ادب. این صفحه به فایل گزارش کارآموزی کارآموزی شرکت فنی و ساختمانی میسان اختصاص دارد. برای خرید این محصول از فروشگاه فایل برتر از لینک دانلود استفاده کنید. شاد و پیروز باشید. توجه: در هنگام پرداخت هزینه فایل گزارش کارآموزی کارآموزی شرکت فنی و ساختمانی میسان از خاموش بودن قندشکن خود اطمینان حاصل بفرمایید.

‫‬ ‫ ‫ ‫با خودم گفتم گزارش کارآموزی کارآموزی شرکت فنی و ساختمانی میسان بی راه هم نمیگن‪!..‬‬‬‬ ‫من یک گزارش کارآموزی کارآموزی شرکت فنی و ساختمانی میسان روزی آرزوم این بود که درسم گزارش کارآموزی کارآموزی شرکت فنی و ساختمانی میسان رو ادامه بدم‪..‬حد اقل که می گزارش کارآموزی کارآموزی شرکت فنی و ساختمانی میسان تونم از الان درس هام رو‬‬‬ گزارش کارآموزی کارآموزی شرکت فنی و ساختمانی میسان ‫شروع کنم و کنکورامسال شرکت کنم‪..‬اگه گزارش کارآموزی کارآموزی شرکت فنی و ساختمانی میسان قبول شدم که ادامه میدم‪..‬اما اگه

گزارش کارآموزی کارآموزی شرکت فنی و ساختمانی میسان

ارتباط با ما

... دانلود ...

عنوان محصول: گزارش کارآموزی کارآموزی شرکت فنی و ساختمانی میسان

گزارش کارآموزی کارآموزی شرکت فنی و ساختمانی میسان

دانلود گزارش کارآموزی کارآموزی شرکت فنی و ساختمانی

حفاظت ژنراتور های سنکرون نیروگاهی

فرمت فایل: ورد قابل ویرایش

تعداد صفحات: 80

بخشی از متن:

معرفی :

شرکت ساختمانی و مهندسی میسان به عنوان پیمانکار رتبهٔ یک در رشته‌های ساختمان، تأسیسات، تجهیزات و صنعت و معدن، با رویکرد افزایش سطح کیفی و کمی فرآیندها و خدمات در جهت رضایت‌مندی مشتری، رعایت حقوق طرف‌های ذی‌نفع و اجرای الزامات قانونی و سایر الزامات مورد تعهد سازمان، بهبود مستمر عملکرد و حفظ و ارتقاء اعتبار سازمان، نظام مدیریت یکپارچه (‌IMS‌) را مبتنی بر الزامات و مشخصه‌های استاندارد ISO‌ ‌9001:2008, OHSAS‌ ‌18001:2007 و ISO‌ ‌14001:2004 مستقر نموده و همواره ارزش‌های زیر را مد نظر قرار می‌دهد:

تأمین مستمر رضایت کارفرمایان (مشتریان).

ایجاد محیط ایمن و کنترل عوامل زیان آور محیط کار و پیشگیری از بروز مصدومیت و بیماری.

تعهد به جلوگیری از گسترش و به حداقل رساندن یا حذف آلایندگی زیست محیطی فعالیت‌ها و خدمات در جهت سازگاری با محیط زیست.

ایجاد اعتماد متقابل در ارتباط با تأمین کنندگان مصالح، تجهیزات و خدمات و توسعه همکاری.

بکارگیری نیروی انسانی آموزش دیده، توانمندسازی کارکنان و توسعه و ترویج فرهنگ کیفیت، زیست محیطی و ایمنی و بهداشت شغلی در سازمان.

بکارگیری بهینه منابع و مدیریت ضایعات.

کارکنان این شرکت توان خود را به منظور مشارکت متعهدانه، استفاده از فرصت‌های بهبود و تقویت کار گروهی در راستای نهادینه کردن فرهنگ پیشگیری به‌جای علاج و در اولویت قرار دادن خواست مشتری بکار می‌گیرند.

خط‌مشی یکپارچه شرکت ساختمانی و مهندسی میسان در کل سازمان ابلاغ شده و به جهت ارزیابی کفایت و تناسب با الزامات در مقاطع مختلف، بازبینی گردیده و توسط نمایندهٔ مدیریت در امور IMS از تحقق مفاد آن اطمینان حاصل می‌شود.

حفاظت ژنراتور های سنکرون نیروگاهی :

مقدمه :

ژنراتورهاي سنكرون ماشيني است كه براي تبديل انرژي مكانيكي به انرژي الكتريكيac به كار مي رود.در ژنراتور سنكرون يك ولتاژ dc به رتور داده مي شود تا ميدان مغانطيسي رتور شكل بگيرد و سپس رتور به حركت در مي ايد و در سيم پيچ هاي استاتور ولتاژ سه فاز القاء مي كند.براي رساندن جريان dc به رتور مكانيزم خاصي مورد نظر است

1-رساندن توان از يك منبع خارجي به رتور توسط حلقه هاي لغزان و جاروبكها(در اين حالت استهلاك زياد است وبيشتر در ژنراتورهاي كوچك كاربرد دارد)

2-رساندن توان از يك منبع خاص كه مستقيما بر روي محور ژنراتور نصب شده است(در ژنراتورهاي بزرگ)

ژنراتورهاي سنكرون طبق تعريف سنكرون هستند.بدين معنا كه فركانس الكتريكي توليد شده با سرعت چرخش مكانيكي قفل مي گردد.ولتاژ داخلي توليد شده داخلي در ژنراتور مستقيما با فوران و فركانس متناسب است.

ژنراتورها به عنوان توليد كننده انرژي به صورت سنكرون با شبكه در حال بهره برداري بوده تحت تاثير شبكه مصرف و تغييرات مداوم بار واقع مي باشند بهره برداري مرتب و منظم ژنراتورها در هر لحظه به كيفيت بهره برداري شبكه بستگي داشته در صورت بروز هرگون اختلال در شبكه احتمال خارج گشتن ژنراتور از حالت سنكرون موجود مي باشد.

👇محصولات مشابه با گزارش کارآموزی کارآموزی شرکت فنی و ساختمانی میسان👇

گزارش کارآموزی شرکت ساختمانی گزارش کارآموزی شرکت ساختمانی (انبوه ساز) گزارش کارآموزی شرکت راه ساختمانی تحکیم سازه گزارش کارآموزی رشته عمران شرکت ساختمانی گزارش کارآموزی راه سازی و روسازی راه ها در شرکت ساختمانی و راه سازی گزارش کارآموزی دفتر ساختمانی گزارش کارآموزی در کارگاه ساختمانی گزارش کارآموزی پروژه ساختمانی گزارش کارآموزی اجرای کارهای ساختمانی

👇محصولات تصادفی👇

گزارش کارآموزی شیمی شرکت لوله گستر اراک(سهامی خاص) پاورپوینت اهمیت و ضرورت نور در معماری بينايي سه بعدي با استفاده از نور ساختار يافته با الگوي رنگي بانک شماره مشاغل مقاله بررسی تاثیر هوش فرهنگی بر پیشرفت دنیای امروز نرم افزار ربات کلش اف کلنز کتاب دبیر American English file 3 Teachers Book طرح پايان كارآموزي شركت پايه بتون بينالود شیپ فایل کاربری اراضی استان خراسان رضوی دانلود گزارش کارآموزی پيمانكاري بررسی هوش و عوامل موثر در کم هوشی شیپ فایل محدوده سیاسی استان البرز پلان معماري اتوكد طرح 27 نقشه ی رستری جهت شیب شهرستان شیراز (واقع در استان فارس) مقدمه ای بر امنیت شبکه

👇کلمات کلیدی👇

گزارشکارآموزیشرکتفنیساختمانیمیسان