بررسی سبکهای حل مساله و شیوه های مقابل افراد وابسته به مواد مخدر و مقایسه آن با افراد غیر معتاد | acm | 3968

محقق گرامی سلام و عرض ادب. این صفحه به فایل بررسی سبکهای حل مساله و شیوه های مقابل افراد وابسته به مواد مخدر و مقایسه آن با افراد غیر معتاد اختصاص دارد. برای خرید این محصول از فروشگاه فایل برتر از لینک دانلود استفاده کنید. شاد و پیروز باشید. توجه: در هنگام پرداخت هزینه فایل بررسی سبکهای حل مساله و شیوه های مقابل افراد وابسته به مواد مخدر و مقایسه آن با افراد غیر معتاد از خاموش بودن قندشکن خود اطمینان حاصل بفرمایید.

‫‬ ‫ ‫ ‫با خودم گفتم بررسی سبکهای حل مساله و شیوه های مقابل افراد وابسته به مواد مخدر و مقایسه آن با افراد غیر معتاد بی راه هم نمیگن‪!..‬‬‬‬ ‫من یک بررسی سبکهای حل مساله و شیوه های مقابل افراد وابسته به مواد مخدر و مقایسه آن با افراد غیر معتاد روزی آرزوم این بود که درسم بررسی سبکهای حل مساله و شیوه های مقابل افراد وابسته به مواد مخدر و مقایسه آن با افراد غیر معتاد رو ادامه بدم‪..‬حد اقل که می بررسی سبکهای حل مساله و شیوه های مقابل افراد وابسته به مواد مخدر و مقایسه آن با افراد غیر معتاد تونم از الان درس هام رو‬‬‬ بررسی سبکهای حل مساله و شیوه های مقابل افراد وابسته به مواد مخدر و مقایسه آن با افراد غیر معتاد ‫شروع کنم و کنکورامسال شرکت کنم‪..‬اگه بررسی سبکهای حل مساله و شیوه های مقابل افراد وابسته به مواد مخدر و مقایسه آن با افراد غیر معتاد قبول شدم که ادامه میدم‪..‬اما اگه

بررسی سبکهای حل مساله و شیوه های مقابل افراد وابسته به مواد مخدر و مقایسه آن با افراد غیر معتاد

ارتباط با ما

... دانلود ...

عنوان محصول: بررسی سبکهای حل مساله و شیوه های مقابل افراد وابسته به مواد مخدر و مقایسه آن با افراد غیر معتاد

بررسی سبکهای حل مساله و شیوه های مقابل افراد وابسته به مواد مخدر و مقایسه آن با افراد غیر معتاد

چکیده

پژوهش حاضر به منظور بررسی سبکهای حل مساله و شیوه های مقابل افراد وابسته به مواد مخدر و مقایسه آن با افراد غیر معتاد انجام شده است. در این مطالعه 240 نفر مورد ارزیابی قرار گرفتند.

آ زمودینها شامل دو گروه افراد وابسته به مواد مخدر(120 نفر) و افراد عادی 120 نفر بودند. برای ارزیابی سبکهای حل مساله مقیاس حل مساله کمیدی و لانگ(1996) و برای ارزیابی شیوه های مقابله پرسشنامه شیوه های مقابله لازاروس و فولکن(1998) مواد استفاده قرار گرفت. جهت تجزیه و تحلیل داده ها از آمارهای توصیفی و روش آماری آزمون t و ضریب همبستگی استفاده شده است یافته های پژوهش نشان می دهد که بین افراد معتاد و عادی تفاوتهای معناداری در شیوه حل مساله و شیو ه های مقابله وجود دارد افراد معتاد در شیوه های مقابله ای خود از خویشتن داری، باز برآورد مثبت، جستجوی حمایت اجتماعی، حل مدبوانه مساله و مسئولیت پذیی کمتر استفاده می کنند مقابله آنها بیشتر به صورت شیوه های دوری جویی، اجتناب- گریز و رویارویی می باشد. افراد وابسته به مواد مخدر بیشتر از سبکهای حل مساله و تقریب کمتر سود می برند با توجه به الگوی مقابله ای و سبک مساله معتادن که برای رویارویی با مسایل ریز و درشت زندگی طبیعی و روشهای ناکار آمد ضعیفی می باشد به نظر می رسد که این الگوها زمینه گرایش به اعتیاد، مشکلات اجتماعی و روانشناختی فرد را افزایش داده و در رباطلی را به وجو د می آورند.

👇محصولات مشابه با بررسی سبکهای حل مساله و شیوه های مقابل افراد وابسته به مواد مخدر و مقایسه آن با افراد غیر معتاد👇

شناخت، بکارگیری شیوه ها و برنامه هایی است که نیاز بازدارنده افراد از مصرف نابجای مواد مخدر، روان مقایسه و بررسی میزان پرخاشگری بین افراد مبتلا به بیماری پرفشاری خون و افراد عادی تأثیر سوءِ مصرف مواد را بر اختلالات روانی در افراد معتاد بررسی مقایسه ای شاخص (Berg ) در بیماران سکته مغزی و افراد سالم پایان نامه مقايسه سبك‌های دلبستگی بين افراد عادی و افراد خودكشی كرده‌ی 17 تا 36 بررسی مبارزه با مواد مخدر بررسی یادگیری و آموزش الکترونیکی برای افراد دارای معلولیت های خاص بررسی تاثیر ارتباط خصوصیات اخلاقی افراد با رضایتمندی از شغل - در 85 صفحه-docx تحقیق بازاریابی شبکه‌ای در مقابل بازاریابی وابسته

👇محصولات تصادفی👇

نصب آسان رام کاستوم htc explorer درس پژوهی قرآن پنجم ابتدایی صحیح خوانی آیات88تا93سوره نحل کارآموزی حسابداری بانک کشاورزی کارآفرینی شرکت بیمه ای پوشش گر شرق جواب تمارین کتاب Viewpoint Workbook 1 احداث شبكه فشار متوسط و برق رساني به شهرك باغچق و نصب ترانس حل تمرین کتاب برنامه نویسی جاوا Deitel - ویرایش پنجم دانلود پروژه مقررات بهداشتی مهد کودک ها بررسی موضوع تعزیر گزارش کارآموزی فولاد میلگرد پاورپوینت مفصل زانو دانلود گزارش کارآموزی احداث ساختمان طرح لیوان شیشه ای در سالیدورک بررسی چگونگيِ تشكيل ارتش نوين ملّي در ايران نقشه مدل رقومی ارتفاعی (DEM) شهرستان گرمی (واقع در استان اردبیل)

👇کلمات کلیدی👇

سبکهای حل مسالهشیوه های مقابل افراد وابسته به مواد مخدرمقایسه آن با افراد غیر معتاد