👈 فروشگاه فایل 👉

آموزش برنامه نویسی اندروید

ارتباط با ما

... دانلود ...

آموزش برنامه نویسی اندروید

سیستم عامل اندروید یک سیستم عامل اپن سورس برای دستگاه های موبایل و کامپیوترهای تبلت ( Tablets ) است که ابتدا توسط یک شرکت خصوصی به نام موسسه Android طراحی شد . پس از ارائه چند نسخه از این سیستم عامل ، شرکت توسعه دهنده آن توسط گوگل خریداری شد و بعد از آن بود که به سرعت در دنیای نرم افزار مطرح شد .

سیستم عامل اندروید بر پایه هسته لینوکس ساخته شده و کدهای طراحی آن به زبان جاوا نوشته می شوند . تاکنون بیش از 100 هزار نرم افزار برای اندروید نوشته شده و هر روز بر تعداد آنها اضافه می شود .

اندروید به چند دلیل به سرعت به عنوان یک سیستم عامل محبوب تبدیل شد :

سیستم عامل اندروید ، یک سیستم عامل اپن سورس و رایگان بوده و برای نصب نرم افزار بر روی آن نیاز به شکستن قفل نرم افزاری نیست ( برخلاف رغیب آن iOs اپل ) .

اندروید بر روی اکثر پلتفروم های رایج قابل اجرا بوده و از انواع پردازنده های موجود مثل ( ARM, MIPS, Power Architecture, x8 ) پشتیبانی می کند .

اندروید دارای کتابخانه برنامه نویسی قدرتمندی است که کار برنامه نویسان را بسیار ساده می کند . از جمله دیتابیس رابطه ای کوچک شده SQLite , ، توابع گرافیکی 3 بعدی openGL ، موتور مرورگر webkit (همانند مرورگر کروم) و موتور گرافیکی SGL .

هر کس که توانایی کافی را داشته باشد می تواند برای اندروید نرم افزار تولید کرده و برروی دستگاه های آن اجرا نماید .

👇محصولات تصادفی👇

گزارش کارآموزی ساختمان های بتنی و فلزی پاورپوینت فناوری نوین درسازه های بتن مسلح پیش ساخته RPC نمونه صورتجلسه تغییر نام در شرکت های با مسئولیت محدود (تضامنی – نسبی) آسیب های نوع یک پناهگاه جزایر بیماری زا گزارش كارآموزي برق، شركت مخابرات مركزي نيشابور